Слухати

Радник голови Луганщини розповів, як боротимуться зі знеструмленням міст

16 липня 2017 - 16:56
За словами Віталія Шведова, потрібно провести державний аудит підприємств-боржників
Радник голови Луганщини розповів, як боротимуться зі знеструмленням міст / Новини на Громадському радіо

Радник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Шведов повідомив Громадському радіо, що завтра буде проведено нараду з приводу знеструмлення підприємств, які заборгували за електроенергію, з Луганським енергетичним об’єднанням.

Він уточнив, що ініціатором відключення є не ЛЕО, а Укренерго, оскільки ЛЕО отримує електроенергію з енергоринку, а енергоринок в свою чергу будує взаємодію з ЛЕО за принципом: скільки проплатили, стільки отримали.

«Тепер вони не кредитують і не дають в борг», — підкреслив Шведов. 

За словами Віталія Шведова, єдине рішення з цієї ситуації — проведення державних аудитів підприємств-боржників:

«В цій ситуації є тільки одне рішення — потрібно проводити державні аудити. Ми, до речі, по Лисичанську на ТБЧС обласному прийняли рішення і додатково, ініціативна група депутатів Лисичанської міської ради прийняла рішення про державний аудит цих підприємств», — сказав Віталій Шведов.

Він стверджує, коли Юрій Бойко керував міністерством енергетики, працювала певна схема, і підприємства, які були в ній задіяні, не розраховувались за електроенергію, а з часом ці суми списувались:

«Тепер потрібно провести аналіз і зрозуміти: підприємства в змозі чи не в змозі працювати рентабельно», — додав радник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Читайте також: Відключення електроенергії: в Сєвєродонецьку мітинг, в Лисичанську — зупинились тролейбуси

Нагадаємо, через знеструмлення об’єктів водопостачання у Лисичанську і Попасній більше 30 тисяч жителів залишилися без води.

З 17 липня заплановані відключення від електропостачання Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства та підприємства «Старобельсквода».

Міла Мороз, Валентина Троян, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+