Слухати

Сім’ї шахтарів проведуть протест через невиплату зарплати

16 липня 2017 - 15:08
Шахтарі, які працюють на шахті ім. Капустіна ДП «Лисичанськвугілля», 16 липня відмовилися виходити з шахти, поки їм не дадуть зарплату

Через це сім’ї гірників збираються провести акцію протесту біля шахти імені Капустіна. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Завтра на 11:00 сім’ї гірників, що зараз під землею, збираються на акцію протесту біля ш. імені Капустіна в знак підтримки своїх чоловіків та з вимогою виплати зарплат своїм чоловікам за 2015-2017 роки. Також там будуть і солідарні з ними гірники з інших шахт», — зазначив Михайло Волинець. 

Раніше повідомлялось, що шахтарі «Лисичанськвугілля» відмовляються підніматись на поверхню на знак протесту проти заборгованості по зарплатах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+