Слухати

Громадське радіо почало збирати голоси на три проекти для киян  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо почало збирати голоси на три проекти для киян

17 липня 2017 - 12:30
Цього року на громадські проекти столична влада виділила з міського бюджету 100 млн гривень, розподілятимуться гроші через «Бюджет участі». Проекти обираються шляхом голосування.

Громадське радіо, яке має частоту 70,4 у Києві, подало 3 проекта на Бюджет участі від КМДА

Бюджет участі – надає  шанс перетворити Київ  на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.
Проекти обираються шляхом голосування.  Мінімальна потрібна кількість голосів — 200

Які проекти пропонує «Громадське радіо»?

1Громадський простір – програма на Громадському радіо про громадський простір Києва. Громадський простір – цикл передач про те, як одночасно захистити право киян на місто, архітектурну спадщину і розвивати простір? Чим керуватись? Чим керуються в країнах з успішним досвідом, і чи можна застосувати такий досвід в Україні? Шукати спільні рішення в прямому ефірі будуть учасники програми – представники київської влади, експерти, представники громадянського суспільства.
2Проблеми Києва: Чесне ток-шоу на «Громадському радіо». Зацікавлені кияни, міська влада і громадські активісти обговорюють в прямому ефірі проекти рішень місцевої влади перед їхнім розглядом у залі Київради.
3Місто репортерів: кияни про Київ. Проектом передбачено створення мережі громадських репортерів, котрі оперативно повідомлятимуть про все, що відбувається у місті. Їхні матеріали звучатимуть в прямому ефірі Громадського радіо з відкритої студії в центрі міста і будуть поширюватися на сайті та в соцмережах.

Що таке бюджет участі?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року. Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Чому «Громадське радіо»?

spilnokosht_2017-06-08-119.jpg

Громадське радіо //
Громадське радіо
 «Громадське радіо» стало фактично єдиною в країні групою радіожурналістів, які будують незалежну станцію, залишаючись поза контролем олігархів, політиків або держави. Нашим головним пріоритетом є сприяння створенню незаангажованого та відповідального суспільного мовлення.

За чотири роки із маленького подкаст-радіо «Громадське радіо» перетворилося на мережу, що мовить 24 години на добу на 17 частотах у Києві, Дніпрі та на Донбасі, а також на сайті hromadskeradio.org. Професійна і самовіддана команда, понад 70 людей, виготовляє дев’ять годин прямого ефіру щодня.

Чому нам потрібна допомога від вас?

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. Усі ресурси, що нам вдається залучити, ми використовуємо для того, щоби надати інформацію нашим слухачам і допомогти їм прийняти власні рішення. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас не мета, а засіб.

Ми хочемо, щоби кияни були почуті, а проблеми міста були вирішені через діалог влади та суспільства. 

Будь ласка, зайдіть на сайт Бюджету участі від КМДА  та проголосуйте! 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+