Слухати

Україна повинна бути більш проактивною у справі MH17, — експерт / Новини на Громадському радіо

Україна повинна бути більш проактивною у справі MH17, — експерт

17 липня 2017 - 09:40
В Нідерландах та Малайзії вважають, що конкретних підозрюваних легше привести до лави суду

В ефірі Громадського радіо 17 липня, в роковини трагедій літака MH17, голова Ради зовнішньої політики «Українська призма» Геннадій Максак розказав, які прогнози існують щодо подальшого розслідування катастрофи MH17 та судового процесу над винними.

«Ми бачимо позитивні кроки. Ми віримо, що Росія буде притягнута до відповідальності, але скільки часу це займе — невідомо, але сигнали мають дуже велике значення. В контексті санкцій все це означає, що країни заходу можуть працювати спільно», — сказав він.

На питання щодо осудження не тільки безпосередніх виконавців, а керівництва Росії експерт повідомив: «У нас наразі дуже мало можливостей покарати не  виконавців, а керівництво Росії. Це розуміють в Нідерландах та Малайзії, тому вони підходять більш практично, оголосивши список підозрюваних, який є в справі. Конкретних підозрюваних легше привести до лави суду».

«Україні треба мати активну позицію, бо у Росії дуже активно коментують висновки розслідування, кажуть, що то була українська зброя. Щоб ця позиція не розповсюджувалась, ми повинні бути більш проактивними, використовувати всі можливості як на рівні доказів у справі, так і інформуючи та переконуючи людей у Нідерландах, де прислухаються до Росії,» - сказал Максак.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+