Слухати

МОН дозволило абітурієнтам подавати паперові, а не електроні заяви

17 липня 2017 - 12:11
Розробкою софту для бази займається підприємство, акціонером якого є ректор «КПІ» Михайло Згуровський
МОН дозволило абітурієнтам подавати паперові, а не електроні заяви / Новини на Громадському радіо

МОН підтвердило проблеми  в роботі Єдиної електронної бази з питань освіти  (ЄДЕБО)  та дозволило  абітурієнтам, які не можуть зареєструвати е-кабінет у системі, подавати документи в паперовому вигляді. Про це йдеться у листі МОН.

З 15 липня 2017 року вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вишу перевірять неможливість створення е-кабінету вступника. Паперову заяву до приймальної комісії вишу вступник подає особисто. 

Як повідомили Громадському радіо джерела знайомі з ситуацією, проблеми виникли через нове програмне забезпечення бази, яке розробляє компанія «НДІ ПІТ».

Нагадаємо,  у березні 2017 року було замовлено створення софту, за допомогою якого функціонуватиме Єдина державна електронна база з питань освіти. «Наші Гроші» повідомляли, що ДП «Інфоресурс» Міністерства освіти і науки за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» («НДІ ПІТ») про розробку програмного забезпечення на 8,93 млн грн.  Акціонерами «НДІ ПІТ» є ректор «Київського політехнічного інституту» Михайло Згуровський та керівники фірми Валентин Прокоф’єв, Віктор Бобовкін і Юрій Воробйов. З квітня 2016 року радником Гриневич був Станіслав Горський, відомий як керівник департаменту «НДІ ПІТ».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+