Слухати

САП назвала суми застав за Розенблата та Полякова

17 липня 2017 - 14:56
Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить заставу у 500 тисяч грн за Полякова і 10 млн грн за Розенблата
САП назвала суми застав за Розенблата та Полякова / Новини на Громадському радіо

Спеціалізована антикорупційна прокуратура  буде просити визначити розмір застави, як альтернативу арешту, для народних депутатів Максима Полякова ( «Народний фронт») і Борислава Розенблата (вийшов з БПП), які проходять по «бурштиновому справі» у  500 тисяч грн і 10 млн грн відповідно. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив керівник САП Назар Холодницький.

«Прокурорами САП підготовлено відповідне клопотання по Розенблата і Полякову для обрання для них запобіжного заходу у вигляді застав в розмірі 10 млн, наскільки я пам’ятаю, (для Розенблата — ред.) І 500 тисяч для Полякова», — сказав Холодницький.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягатиме на тому, що Розенблатт і Поляков повинні здати закордонного паспорта.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+