Слухати

Шахтарі «Артемсолі» заявили про рейдерське захоплення підприємства (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

Шахтарі «Артемсолі» заявили про рейдерське захоплення підприємства (ФОТО)

17 липня 2017 - 16:21
Були випадки залякування і тиску на працівників. Навіть казали: «закриємо в цеху і не випустимо, поки не підпишете!»,— згадують робітники

Шахтарі з державного підприємства «Артемсіль» оголосили недовіру своєму керівництву — звинувачують їх у спробі рейдерського захвату. У свою чергу правління «Артемсоі» ігнорує шахтарський мітинг, передає «Радіо Свобода».

Місцевий активіст і депутат Роман Махник стверджує, що працівників змушують підписуватися під документом згідно з якими  обов’язки директора підприємства «Артемсіль» передавалися Вікторії Луценко і її оточенню. Згідно з цим документом, керівництво «Артемсолі» отримувало б право розпоряджатися інтересами працівників. І таким чином створити на базі держпідприємства певне «товариство з додатковою відповідальністю».

«О шостій ранку керівники, директори шахт і інші клерки, заїжджають на всі шахти одночасно і протягом години «зганяють» людей. Люди підписують папери, а далі їх автобусами відправляють в Артемівськ до нотаріусів аби вони дали доручення від їх імені робити будь-які махінації », — уточнив депутат Соледарської міської ради Роман Махник.

4c07d07f-4727-476e-9c4e-cf3e24f5cda5_w650_r0_s.jpg

Документ, який змушували підписувати шахтарів // Фото: radiosvoboda.org
Документ, який змушували підписувати шахтарів
Фото: radiosvoboda.org

У той же час працівники «Артемсолі» повідомляють про спроби залякування.

«Були випадки залякування і тиску на працівників. Навіть казали: «закриємо в цеху і не випустимо, поки не підпишете!», — каже працівниця ДП «Артемсіль» Ірина Лук’янова.

Депутат Махник стверджує. що мета цієї схеми — орендувати майновий комплекс ДП «Артемсіль». .Таким чином, на думку Махника, керівники підприємства  хочуть вивести стратегічне підприємство з-під контролю держави.

Більшість працівників «Артемсолі» відмовилися підписувати документ.

Керівництво підприємстсва проігнорувало шахтарський мітинг на якому учасники зборів висловили правлінню недовіру. Окрім того, вони написали листа до Кабінету міністрів України та контролюючих органів з проханням дослідити ситуацію.

Відзначимо, обсяги видобутку солі на стратегічних соляних шахтах перевалюють за мільйони тонн, а потенційні прибутки вимірюються мільярдами. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, понад 50 шахтарів залишаються під землею у знак протесту проти невиплати заробітної плати. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+