Слухати

Щодня по дві години електрики: як вижити без світла на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Щодня по дві години електрики: як вижити без світла на Донбасі

17 липня 2017 - 18:24
У селищі Лопаскине місцеві третій місяць живуть без світла

У селищі побували представники «Харківської правозахисної групи».

«Проблема не тільки зі світлом, проблеми з доступом медичної допомоги. Одна з жінок народила в дорозі. Місцеві живуть без світла. Працює генератор, який включають на дві години, щоб заряд телефони і якісь побутові пристрої. Доступ в ліс обмежений — все заміновано, проблема з опаленням у людей. Ми змогли проїхати Лопаскине з другої спроби, місцеві органи влади проінформовані про цю ситуацію, вони кажуть, що ремонтні бригади працюють. Але ми не бачили на місці цих бригад. На даний час там проживає 54 людини. З них 4 дитини більше 40 людей — пенсіонери», — розповів Громадському радіо представник Харківської правозахисної групи Юрій Асєєв.

Як повідомляло Громадське радіо, Тука розповів якою може бути іпотека для переселенців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+