Слухати

Той, кого не можна називати: у Китаї заборонили писати ім’я Вінні Пуха

17 липня 2017 - 11:45
Раніше дописувачі до мікроблогів Sina Weibo часто порівнювали мультиплікаційного ведмедя з головою КНР Сі Цзіньпіном
Той, кого не можна називати: у Китаї заборонили писати ім’я Вінні Пуха / Новини на Громадському радіо

Китайський сервіс мікроблогів Sina Weibo заборонив користувачам згадувати у постах китайське ім’я Вінні-Пуха, повідомляє газета Financial Times.

Видання зазначає, на вихідних пости у яких згадується ім’я персонажа  книги англійського письменника Алана Мілна «були цензуровані» адміністрацією соціальної мережі.
При спробі написати словосполучення «Вінні Пух» на екрані з’являлося повідомлення «нелегальний контент». Втім, деякі користувачі змогли обійти цю заборону.

Також з китайського сервісу обміну повідомленнями WeChat, зникли кілька GIF-зображень з Вінні Пухом.

Представники соцмережі Sina Weibo  коментарів з приводу цієї ситуації не дають, влада КНР  також не інформувала про нові правила регулювання в інтернеті.

У свою чергу спостерігачі, яких опитало видання, пов’язують заборону на згадування Вінні Пуха з тим, що раніше користувачі часто порівнювали мультиплікаційного ведмедя з головою КНР Сі Цзіньпіном.

imgonline-com-ua-2to1-zianop8yaggclpmc.jpg

Вінні Пух // Фото: Громадське радіо
Вінні Пух
Фото: Громадське радіо

Зазначимо, сервіс Sina Weibo — це аналог Twitter, у якому зареєстровані понад 500 мільйонів користувачів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+