Слухати

У базі абітурієнтів анульовані деякі заяви на вступ до вишів

17 липня 2017 - 13:23
Вступникам, в заявах який не відображалась вся інформація, необхідно подати заяви повторно
У базі абітурієнтів анульовані деякі заяви на вступ до вишів / Новини на Громадському радіо

В ДП «Інфоресурс» інформують про анулювання частини заяв абітурієнтів у Єдиній  електронній базі з питань освіти  (ЄДЕБО)

Це стосується  тих заяв, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, наприклад, конкурсний бал абітурієнта.

«Звертаємо вашу увагу на те, що ЗАЯВИ про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (ВІДСУТНІЙ КОНКУРСНИЙ БАЛ), У ЄДЕБО АНУЛЬОВАНІ. НАГОЛОШУЄМО, що В ОСОБИСТИХ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТАХ УСІХ ВСТУПНИКІВ, заяви яких анульовані, РОЗМІЩЕНО ПОВІДОМЛЕННЯ з інформацією ПРО МОЖЛИВІСТЬ ПОВТОРНОЇ ПОДАЧІ ЗАЯВИ про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу», — йдеться в повідомленні.

Також такі сповіщення будуть надіслані вступникам на електронні адреси, вказані при реєстрації особистих електронних кабінетів.

Раніше МОН дозволило абітурієнтам подавати паперові, а не електроні заяви через проблеми з базою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+