Слухати

У «ДНР» почали примусову конфіскацію архівів нотаріусів, що відмовилися співпрацювати

17 липня 2017 - 17:23
Усі інші ресурси Міністерства юстиції поступово «конфісковувалися» окупантами протягом останніх трьох років
У «ДНР» почали примусову конфіскацію архівів нотаріусів, що відмовилися співпрацювати / Новини на Громадському радіо

У так званій «ДНР» почалася примусова конфіскація архівів приватних нотаріусів, які відмовилися співпрацювати.. Про це повідомляється на сайті так званої «ради міністрів  ДНР».

Так звана  в.о. «міністра юстиції ДНР» Олена Радомська, заявила, що конфіскація власності Мін’юсту України триває ще з 2014 року.

Вона наголосила, що відповідно до постанови «Ради міністрів» від 22 жовтня 2014 року у відання Міністерства юстиції «ДНР» переходить вся власність, нерухомість, територія, архіви та інші ресурси Мін’юсту України і його територіальних підрозділів, що знаходяться на території так званої «Донецької Народної Республіки».

Раніше так зване «міністерство юстиції» опублікувало вимогу до приватних нотаріусів України, які раніше працювали на непідконтрольною території Донецької області, але відмовилися продовжувати роботу у незаконній організації. Від них вимагають передати в архів «ДНР» документи до 1 січня 2017 року.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у незаконній «ДНР» працювала шахрайка, яка збирала у людей гроші на оформлення пенсій і документів в Україні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+