Слухати

У фінал «Слов’янського базару-2017» вийшов український співак з Луганщини

17 липня 2017 - 10:15 2129
Другий конкурсний день допоміг визначити фаворитів, білорус Єгор Шаранков та українець Влад Ситник набрали рівну кількість балів - 151

У Вітебську продовжується міжнародний фестиваль мистецтв  «Слов’янський базар-2017», напередодні у четвірку лідерів входили Білорусь, Україна, Росія і Сербія, про це передає ОНТ.

Але другий день допоміг визначити фаворитів. Їх двоє — білорус Єгор Шаранков і українець Влад Ситник. Вони набрали рівну кількість балів — 151.

По правилам конкурсу лідер зобов’язаний випереджати інших мінімум на три очки. Проте, вирішальне слово за музичними експертами. Невідомо, які сюрпризи може принести сьогоднішній день закриття. 

Нагадаємо,  Влад Ситник народився на Донбасі, закінчив Луганський державний інститут культури та мистецтв за класом «Академічний вокал», соліст Луганської обласної філармонії. Серед улюблених виконавців Владислава — Лучано Паваротті, Дмитро Хворостовський, Андреа Бочеллі, Брюно Пельтьє, «Il Divo», «Queen», «Scorpions», «Deep Purple», «Metallica» та інші.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+