Слухати

У Києві представники різних релігій відкриють спільну виставку / Новини на Громадському радіо

У Києві представники різних релігій відкриють спільну виставку

17 липня 2017 - 11:20
Головна ідея, яку хочуть донести віряни — релігії не мають конкурувати, а мають налагоджувати співпрацю

У Києві відкриється міжрелігійна виставка «Дещо спільне», на якій будуть представлені світлини, що мають заохотити суспільство до міжрелігійного діалогу. Про це в ефірі Громадського радіо повідомила співорганізаторка виставки Любов Яремчева. 

«Ми вирішили зробити цю виставку, бо на наших зустрічах завжди присутні люди, що належать до різних релігій і ми завжди обговорюємо наші світогляди. Ми говоримо про релігію, але ми не нав’язуємо її», — сказала в ефірі Громадського радіо Яремчева.

Головний меседж, який має донести цей захід такий: ми маємо дружити, а не ворогувати, чути, а не ігнорувати, налагоджувати співпрацю, а не конкурувати, руйнувати стереотипи, а не будувати непроникні мури упереджень по відношенню одне до одного. 

Вона також додала, що в рамках їхньої ініціативи постійно відбуваються зустрічі вірян різних релігій. Серед них є бахаї, протестанти різних напрямків, греко-католики, індуїсти, мормони, мусульмани, православні різних патріархатів тощо 

Виставка міжкультурного діалогу «Дещо спільне» до Міжнародного Дня дружби стартує 25 липня року на 2 поверсі перед великою концертною залою Київської обласної державної адміністрації (площа Лесі Українки,1). 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров назвав некоректним і таким, що суперечить Конституції, законопроект про читання молитви «Отче наш».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+