Слухати

У Росії хочуть заборонити випивати на вихідних через високу смертність від алкоголю

17 липня 2017 - 13:57
Доки у Росії надмірне споживання міцного алкоголю не перестане вважатися національною традицією, доведеться приймати жорсткі обмеження щодо спиртного, — МОЗ
У Росії хочуть заборонити випивати на вихідних через високу смертність від алкоголю / Новини на Громадському радіо

Пропозиція щодо заборони продажу алкоголю у вихідні — вимушене і спровоковано високою смертністю від алкоголю серед працездатного населення Росії. Про це заявив в.о. генерального директора Російського кардіологічного науково-виробничого комплексу МОЗ Сергій Бойцов, передає РИА НОВОСТИ.

Раніше російське видання «Известия» повідомило, що відповідне положення може з’явитися в Стратегії формування здорового способу життя населення Росії, яку розробляє МОЗ.
За словами Бойцова, рівень смертності від алкоголю залишається високим, навіть «незважаючи на те, що протягом останніх років дійсно відбулося зменшення кількості таких смертей» на тлі зниження споживаного спиртного.

Він зазначив, що все одно, «якщо говорити про так звані серцево-судинні смерті у віці 40-60 років у чоловіків, то, по неодноразово проведеними дослідженнями, близько третини з них асоціюються зі згубним споживанням алкоголю і високим вмістом на момент смерті алкоголю в крові «.
За словами Бойцова, до тих пір, поки у Росії надмірне споживання міцного алкоголю не перестане вважатися національною традицією, доведеться приймати жорсткі обмеження щодо спиртного.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Кремлі вже звільнили трьох кураторів та провели 10 робочих зустрічей, але так і не змогли визначитися із образом Путіна до виборів у 2018 (ФОТО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+