Слухати

У США осучаснили і «оживили» картини (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У США осучаснили і «оживили» картини (ВІДЕО)

17 липня 2017 - 17:36
Завдяки мобільному додатку герої картин почали рухатися, робити селфі, позувати та жити своїм життям

Художник з Торонто Алекс Мейхью розробив додаток для галереї ReBlink, який змушує рухатися героїв, зображених на картинах у режимі реального часу. Про це повідомили на сайті галереї. 

Для того аби «активувати» картини відвідувачі галереї мають відкрити мобільний додаток і  навести смартфон на одну з робіт і побачити, як вона починає рухатися і жити власним життям. 

Завдяки додатку ReBlink відвідувачі зможуть побачити модернізовані версії картин. Зокрема, люди, що зображені на картинах, починають робити селфі, дивитися у свої ноутбуки чи смартфони.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, відвідувач музею Амстердама провів ніч біля картини Рембрандта (ВІДЕО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+