Слухати

У світі відзначають всесвітній день Емодзі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У світі відзначають всесвітній день Емодзі (ВІДЕО)

17 липня 2017 - 15:51
Сьогодні, 17 липня, відзначається Всесвітній день Емодзі

 

 

Свято запровадили в 2014 року творець Емодзіпедії Джеремі Берг.

Про це повідомляє «Уніан».

Емодзі — особлива мова ідеограм і смайлів. Їх широко використовують в електронних повідомленнях та на сторінках сайтів. Ці значки відображають певні предмети, якими користувачі ілюструють свої тексти.

«До Дня Емоджі компанія Pepsi запустила PepsiMoji. Компанія Sony Pictures Animation створила анімаційний фільм про емоджі — The Emoji Movie. Google випустив серію значків для боротьби з расизмом, який включає 5 перехідних тонів кольорів шкіри. Свою колекцію емоджі випустили Disney, General Electric, Twitter та Coca-Cola», — повідомили у виданні.

Як повідомляло Громадське радіо, представники прокремлівськоіго руху «Сеть» створили месенджер з патріотичними смайликами. Серед них можна знайти зображення Кадирова, Сталіна, прокурора Поклонської і «ввічливих чоловічків».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+