Слухати

У Кремлі розповіли, як шукають образ Путіну на вибори у 2018  / Новини на Громадському радіо

У Кремлі розповіли, як шукають образ Путіну на вибори у 2018

17 липня 2017 - 13:07
Вже змінили кілька кураторів, пройшли десятки нарад

Кремлю не вдається придумати образ майбутнього, з яким Володимир Путін міг би піти на вибори-2018. Про те, що ця робота проходить важко «Відомостям» розповіло джерело, близьке до адміністрації президента, і колишній федеральний чиновник.

Інші близькі до адміністрації співрозмовники говорять, що робота йде «бурхливо» і «складно». З цього питання відбулося більше десяти нарад, додають двоє з них.

За словами екс-чиновника, у цієї теми вже змінилося кілька кураторів: першочергово за новий образ Путіна відповідав телеведучий Валерій Фадєєв, потім — директор Фонду розвитку громадянського суспільства (Форг) Костянтин Костін, далі ініціатива перейшла до директора фонду «Громадська думка» Олександр Ослон.

cvrviztw8aaslao.jpg

Обкладинки британського журналу The Spectator на якій написано "Путін проти миру" // Фото: The Spectator
Обкладинки британського журналу The Spectator на якій написано «Путін проти миру»
Фото: The Spectator

Роботу Фадєєва і Костіна над цією концепцією підтвердили три співрозмовника, близьких до адміністрації, ще троє підтверджують роботу по темі Фадєєва і Ослон.

«Образ майбутнього — це програма з економікою, соціальною сферою, політичними реформами. Є труднощі, адже Фадєєв пішов у Громадську палату, а Костін з темою не впорався, він пропонував і нові ідеї, і ті, що були використані раніше. Ослон проводить соціологічні дослідження по цій темі», — сказало джерело близьке до адміністрації. За його словами, наразі вже знайшли нового куратора. Фадєєв і Костін від коментарів відмовилися, Ослон сказав, що не може розмовляти.

Фадєєв, Костін і Ослон продовжують працювати по цій темі, «вони відразу заявили, що хотіли б займатися змістом», а зводити усі ідеї намагаються у близькому до Кремля Експертний інститут соціальних досліджень, повідомила інша людина, близьке до адміністрації: «Говорити, що є одна відповідальна за змісти особа, я б не став. За кампанію в цілому відповідає перший заступник керівника адміністрації Сергій Кирієнко».

1 394 612 046_1 394 538 471_0125.494x650.jpeg

Обкладинка журналу New Statesman // Фото: New Statesman
Обкладинка журналу New Statesman
Фото: New Statesman

Розробка цього питання може бути нескінченною, додає він: «Світ змінюється, змінюються обставини: коли все починалося, був «ворожий Обама», потім з’явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. У якийсь момент це зупиниться, щоб все перетворити у виборчу програму.

За словами джерела, близького до адміністрації, образ майбутнього повинен бути готовий до кінця вересня. Інше каже, що все треба зробити до початку кампанії в грудні. Співрозмовник в адміністрації президента підкреслює, що кампанія не почалася, тому питання про проблеми з роботою над образом майбутнього «не має сенсу».

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у різних районах Москви поліція затримала 16 агітаторів штабу опозиціонера Олексія Навального.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+