Слухати

«Домашнє насильство має бути покараним» — МВС про місяць роботи групи «Поліна» (ІНФОГРАФІКА)

17 липня 2017 - 13:04
Мобільні групи склали 115 адміністративних протоколів та винесено 54 офіційних попереджень, прийнято 43 заяви від потерпілих
Дитина //

Міністерство  внутрішніх справ України  підвело перші підсумки праці мобільних групи по протидії домашньому насильству «Поліна», йдеться на сайт МВС.

«За місяць від старту проекту до поліції надійшло 376 звернення з приводу вчинення насильства в сім’ї, на виклики мобільні групи здійснили 341 виїзд, складено 115 адміністративних протоколів та винесено 54 офіційних попереджень, прийнято 43 заяви від потерпілих, а також порушено 4 кримінальні провадження проти кривдників», — поінформувала заступник міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва.

Також вперше  члени мобільної групи Дарницького Управляння поліції проінспектували сімї, які стоять на обліку, разом з представниками управління у справах сім’ї, молоді та спорту і центром соцслужб

«Якщо відчуваєте, що вдома вас контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – не сумнівайтеся, дзвоніть в поліцію, ми відреагуємо. Навіть якщо  «ПОЛІНи» немає у вашій області – все одно дзвоніть 102. Домашнє насильство має бути покараним», — наголосила Анастасія Дєєва.

20 137 935_1 446 698 972 045 059_1 069 098 367_o.jpg

В Україні запрацювали мобільні групи по протидії домашньому насильству «ПОЛІНА» // Фото: mvs.gov.ua
В Україні запрацювали мобільні групи по протидії домашньому насильству «ПОЛІНА»
Фото: mvs.gov.ua

Як повідомляло Громадське радіо, що зараз проект працює у Дарницькому районі, м. Києва, Малиновському районі, м. Одеси та м. Сєвєродонецьк, Луганської області, а до середини 2018 року його планується масштабувати на всю територію України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+