Слухати

«Домашнє насильство має бути покараним» — МВС про місяць роботи групи «Поліна» (ІНФОГРАФІКА)

17 липня 2017 - 13:04
Мобільні групи склали 115 адміністративних протоколів та винесено 54 офіційних попереджень, прийнято 43 заяви від потерпілих
«Домашнє насильство має бути покараним» — МВС про місяць роботи групи «Поліна» (ІНФОГРАФІКА) / Новини на Громадському радіо

Міністерство  внутрішніх справ України  підвело перші підсумки праці мобільних групи по протидії домашньому насильству «Поліна», йдеться на сайт МВС.

«За місяць від старту проекту до поліції надійшло 376 звернення з приводу вчинення насильства в сім’ї, на виклики мобільні групи здійснили 341 виїзд, складено 115 адміністративних протоколів та винесено 54 офіційних попереджень, прийнято 43 заяви від потерпілих, а також порушено 4 кримінальні провадження проти кривдників», — поінформувала заступник міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва.

Також вперше  члени мобільної групи Дарницького Управляння поліції проінспектували сімї, які стоять на обліку, разом з представниками управління у справах сім’ї, молоді та спорту і центром соцслужб

«Якщо відчуваєте, що вдома вас контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – не сумнівайтеся, дзвоніть в поліцію, ми відреагуємо. Навіть якщо  «ПОЛІНи» немає у вашій області – все одно дзвоніть 102. Домашнє насильство має бути покараним», — наголосила Анастасія Дєєва.

20 137 935_1 446 698 972 045 059_1 069 098 367_o.jpg

В Україні запрацювали мобільні групи по протидії домашньому насильству «ПОЛІНА» // Фото: mvs.gov.ua
В Україні запрацювали мобільні групи по протидії домашньому насильству «ПОЛІНА»
Фото: mvs.gov.ua

Як повідомляло Громадське радіо, що зараз проект працює у Дарницькому районі, м. Києва, Малиновському районі, м. Одеси та м. Сєвєродонецьк, Луганської області, а до середини 2018 року його планується масштабувати на всю територію України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+