Слухати

Хто з «Опоблоку» вніс за Добкіна заставу в 30 млн грн? / Новини на Громадському радіо

Хто з «Опоблоку» вніс за Добкіна заставу в 30 млн грн?

18 липня 2017 - 22:12
Добкін зізнався, що Новинський вніс за нього частину застави

Нардеп Михайло Добкін заявив, що нардеп від «Опоблоку» Вадим Новинський вніс за нього частину застави — 30 млн гривень.

Про це Добкін сказав в ефірі «112 Україна».

«Так, можу підтвердити, я розмовляв з ним (з В. Новинським — ред.) півгодини тому по телефону. Підтвердив, що він сьогодні зробив першу частину застави, що становить 30 млн гривень», — прокоментував нардеп.

Нардеп сказав, що у нього немає грошей, щоб внести іншу частину застави.

«Вносять мої товариші, у яких є фінансова можливість і у них ці гроші задекларовані. Будь-яка сума, яка вноситься як застава, вона ще перевіряється фінансовим моніторингом», — додав Добкін.

Як повідомляло Громадське радіо, нардеп від Опозиційного блоку Михайло Добкін після винесення рішення суду про арешт з альтернативою внесення застави в сумі 50 мільйонів гривень, заявив, що йому не зрозуміло, звідки виникла така сума.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+