Слухати

Київ представить інвесторам проекти туристичної інфраструктури на Форумі у вересні

18 липня 2017 - 13:23
Інвестиційний форум міста Києва 2017 року буде присвячено інвестиціям у туристичну інфраструктуру міста
Київ представить інвесторам проекти туристичної інфраструктури на Форумі у вересні / Новини на Громадському радіо

Міська влада представить міжнародній та українській бізнес-спільноті пріоритети розвитку міста та інвестиційні проекти, які сприятимуть постанню Києва як міжнародної туристичної дестинації.

Форум відбудеться 26 вересня у конгресно-виставковому центрі “Парковий”. У центрі уваги заходу будуть інвестиційні можливості розвитку Київських островів для рекреації та спорту, реконструкції історичної частини Подолу, а також інвестиційний потенціал міста для ділового туризму, кіноіндустрії тощо.

Учасниками заходу стануть близько 500 представників бізнес-кіл, інвестиційної спільноти, влади, медіа, тощо. Завдання заходу – налагодити ділові контакти між бізнесом, муніципальною владою та потенційними інвесторами для реалізації спільних проектів.

Інвестиційний форум міста Києва — це щорічний міжнародний захід, головна мета якого — залучення інвестицій для розвитку міста.

Серед партнерів Форуму – Masterсard, Американська торговельна палата в Україні, Європейська Бізнес Асоціація, 5 канал, Інтерфакс-Україна, Громадське радіо, Український кризовий медіа-центр, Business Ukraine magazine.

Сайт Форуму 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+