Слухати

Народні депутати збільшили собі грошову компенсацію на житло / Новини на Громадському радіо

Народні депутати збільшили собі грошову компенсацію на житло

18 липня 2017 - 16:31
Раніше на житло виділяли 460 гривень на добу, а тепер ця сума збільшилася до 650 гривень на добу

З першого вересня збільшиться розмір щомісячної компенсації для оренди або найму готельного номера для нардепів. Зокрема, відтепер народні обранці зможуть кожної доби витрачати на це 650 гривень (Раніше на це виділялося 460 гривень на добу). Таке сказано у рішенні комітету Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту, пишуть «Українські Новини».

У комітеті з’ясували, що компенсація вартості оренди житла вираховується, виходячи з вартості номеру готелю «Київ» (одна кімната, одне спальне місце) з розрахунку 460 гривень на добу. За останні три роки ця цифра не переглядалася і тепер, з огляду на зміну тарифів і мінімальної заробітної плати, було прийнято рішення збільшити суму компенсації. 

За розрахунками апарату Ради, наразі середня вартість номера складає близько 650 гривень на добу.

Раніше Громадське радіо розповідало, у яких випадках можна вимагати компенсацію від авіаперевізника?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+