Слухати

Німеччина і Франція виступили із заявами щодо так званої «Малоросії» / Новини на Громадському радіо

Німеччина і Франція виступили із заявами щодо так званої «Малоросії»

18 липня 2017 - 16:06
Обидві держави у своїх заявах згадали Росію

Франція закликає Росію засудити заяви так званого керівництва самопроголошеної «ДНР» щодо заснування «держави» Малоросія. Про це заявили у МЗС Франції, передає «Інтерфакс».

«Ми закликаємо Росію засудити цей факт, який є порушенням Мінських угод і зрадою духу переговорів в нормандському форматі», — сказано у заяві французького відомства.

Там також наголошується, що «Франція залишається прихильна принципу повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в її визнаних міжнародним співтовариством кордонів».

Крім того, у МЗС Франції закликали Москву «посилити дії, щоб покласти край цьому конфлікту».

У свою чергу Берлін засудив заяву Захарченко про створення «Малоросії». Уряд Німеччини назвава плани по створенню «Малоросії» повністю неприйнятними. У Захарченко немає для цього повноважень, підкреслили в Берліні. ФРН очікує, що Росія теж засудить цей крок. Про це повідомляє DW.

Берлін очікує, що Росія теж оперативно засудить ці дії і не буде «fні приймати, fні визнавати» нове утворення. В уряді ФРН як і раніше переконані, що рішення конфлікту на сході України можливо тільки шляхом реалізації Мінських угод.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, В «ДНР» передумали будувати «Новоросію» і вирішили заснувати «Малоросію»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+