Слухати

Українці розробляють браузер доповненої реальності (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українці розробляють браузер доповненої реальності (ВІДЕО)

18 липня 2017 - 15:04
Наразі додаток може вираховувати курси валют при наведені камери на купюру. У перспективі — онлайн шопінг

Розробники з України працюють над створенням пошукового браузера з доповненою реальністю. Він має дозволити робити покупки за допомогою камери смартфона за один клік, повідомляє Liga.net.

Зокрема, розробники хочуть створити віртуального асистента, який допомагатиме користувачам купувати товари і замовляти послуги. Юзер повинен буде піднести смартфон до упаковки обраного товару, щоб купити його онлайн за один клік.

Наразі цей додаток може вираховувати курс валют , якщо навести камеру на купюру. Також додаток може розпізнавати гривні, рублі, долари і євро.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, завдяки мобільному додатку у США в галереї герої картин почали рухатися, робити селфі, позувати та жити своїм життям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+