Слухати

В «ДНР» передумали будувати «Новоросію» і вирішили заснувати «Малоросію»

18 липня 2017 - 10:54
Так званою столицею цього новоутворення має стати Донецьк

Ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко заявив сьогодні про заснування самопроголошеної нової держави під назваю «Малоросія». Про це повідомляє «Інтерфакс». За його словами, так званою «столицею Малоросії» стане місто Донецьк, а місто Київ залишається «історико-культурним центром без статусу столичного міста». До складу псевдо-утворення малоросія також увійде «ЛНР».

Таке рішення пояснили необхідністю будувати нову державу. 

«Ми вважаємо, що держава Україна в тому вигляді, в якому вона була, не підлягає відновленню. Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави», — повідомив лідер незаконної ДНР Захарченко.

Він наголосив, що столицею так званої Малоросії стане місто Донецьк, а місто Київ залишається історико-культурним центром без статусу столичного міста.

«Державним прапором Малоросії визнається прапор Богдана Хмельницького … Ми виходимо з того, що Донецька народна республіка, поряд з Луганської Народною Республікою, залишаються єдиними територіями України, беручи до уваги Криму, на яких збереглася законна влада», — повідомив ватажок НЗФ..

До складу псевдо-утворення Малоросія також увійде «ЛНР». Захарченко пояснив, що необхідно буде запровадити в псевдо- країні» надзвичайний стан на три роки.

У той же час у так званій «ЛНР» ситуацію досі не прокоментували.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+