Слухати

«Влада» окупованого Криму звинуватила Україну у відсутності туристів / Новини на Громадському радіо

«Влада» окупованого Криму звинуватила Україну у відсутності туристів

18 липня 2017 - 12:01
Кажуть, що Україна боїться показати реальну ситуацію у Криму, де «панує злагода»

Україна намагається влаштувати туристичну блокаду Криму. Про це заявив так званий очільник регіонального міжнаціонального комітету Заур Смирнов, передають «РІА Новини»

Він наголосив, що київська влада намагається перешкодити поїздкам українських туристів на кримські курорти.

«Київ зробив спробу організувати нову блокаду півострова, на цей раз туристичну. Наші джерела з числа службовців Держприкордонслужби України повідомляють про те, що отримали від київського керівництва команду створювати штучні перешкоди», — пояснив представник окупаційної влади.

На його думку, такі заходи «продиктовані страхом» того, що українці побачать реальну обстановку в Криму, де «панує злагода». 

Раніше Громадське радіо публікувало фотографії з окупованого півострова у «розпал» курортного сезону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+