Слухати

Європейський Transparency International наполягає на створенні антикорупційних судів, а не палат / Новини на Громадському радіо

Європейський Transparency International наполягає на створенні антикорупційних судів, а не палат

18 липня 2017 - 14:33
У свою чергу Transparency International Україна закликає владу створити антикорупційну судову інституцію

У європейському відділенні Transparency International підтримали позицію Transparency International Україна про недопустимість створення антикорупційних палат при судових органах замість незалежного антикорупційного суду. Про це сказано у заяві Transparency International EU.

«Transparency International EU звертає увагу на позицію Transparency International Україна про необхідність запровадження в Україні безпосередньо антикорупційних судів, а не палат», — сказано у повідомленні. 

Європейське відділення Transparency International  зазначає, що заява президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера варіант антикорупційного судового органу викликала здивування у найбільших антикорупційних організацій в Україні.

«Вони не погоджуються на утворення менш незалежної антикорупційної палати при Вищому суді», — сказано у повідомленні.

Також, у повідомленні зазначається,  ТІ Україна закликає владу створити антикорупційну судову інституцію.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, народний депутат України Єгор Соболєв антикорупційна палата — це трюк, яким влада намагається виграти час.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+