Слухати

Грузія двічі просила екстрадувати Саакашвілі, — грузинський Мін’юст

19 липня 2017 - 14:05
Петро Порошенко спочатку казав, що подібних прохань від Грузії не було, а пізніше підтвердив слова міністерки
Грузія двічі просила екстрадувати Саакашвілі, — грузинський Мін’юст / Новини на Громадському радіо

Головна прокуратура Грузії двічі зверталася зверталася до  України з проханням екстрадувати екс-президента країни Міхеіла Саакашвілі. У відповідь  двічі була отримана  офіційна відмова.  Таку заяву зробила міністерка юстиції Грузії  Тея Цулукіані, пише Грузія Online.

«Ми двічі офіційно звернулися з Головної прокуратури Грузії до української сторони з проханням передати Саакашвілі і двічі отримали офіційну відмову. Ця інформація вже уточнена, дійсно  відбувалося так», – відзначила Цулукіані.

Вона уточнила, що прохання грузинської прокуратури «було обґрунтованим».

«Докази, які ми надіслали, були грунтовними. На їх підставі українська сторона може прийняти те рішення, яке сьогодні  вже бути прийнятним. Однак, зрозуміло, прокурори продовжать співпрацю. Як заявив Петро Порошенко, це не може бути політичним процесом, це питання доказів і докази говорять проти пану Саакашвілі», – сказала Цулукіані.

Нагадаємо, Петро Порошенко  раніше заявляв, що Грузія не зверталася до України з подібними проханнями. Пізніше президент України виступив з уточненням, заявивши, що після перевірки інформації виявилося, що Грузія просила передати Саакашвіллі, але Україна відповіла відмовою.

У Грузії проти колишнього президента країни Саакашвілі відкрито декілька кримінальних справ за звинуваченням в розтраті державних коштів і перевищенні службових повноважень. 

Згідно з рішенням суду, в разі появи Саакашвілі в Грузії його заарештують. Наразі пан Саакашвіллі є громадянином України.

раніше у студії Громадського раді ми говорити про те, чого чекати від тріумвірату Саакашвілі, Садового і Гацька?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+