Слухати

Надія Савченко зареєструвала власну  партію / Новини на Громадському радіо

Надія Савченко зареєструвала власну партію

19 липня 2017 - 20:38
Співпрацювати із тими, хто не підтримує україноцетричні ідеї Савченко вже відмовилася і запросила українців пропонувати ідеї

Народна депутатка Надя Савченко зареєструвала власну партію «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Про це вона повідомила у Facebook.

«Вiдтепер я є не тiльки позафракцiйним народним депутатом ‎України, а також лiдером та головою політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко», — сказано у повідомленні.

Також вона написала, що ця партія відмовляється співпрацювати з тими, «хто мислить и по-старому, не пiдтримують побудову майбутнього України у напрямку україноцентризму».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+