Слухати

Раднику голови Луганщини запропонували «гуманітарну допомогу» з «ЛНР» (АУДІО)

19 липня 2017 - 08:29
Віталій Шведов поспілкувався з кол центром «ЛНР» та зробив висновки про нову операцію у рамках інформаційної війни
Раднику голови Луганщини запропонували «гуманітарну допомогу» з  «ЛНР» (АУДІО) / Новини на Громадському радіо

Віталію Шведову, який зараз є радником голови Луганської обласної військово-цівільної адміністрації, а також депутатом міської ради Лисичанська, зателефонували з «ЛНР» з пропозицією «надати допомогу».

Про це Шведов написал в своєму Fаcebook, а також виклав аудіозапис розмови.

«Дзвонить сьогодні дівчина, представляється якимось колцентром, і починає розповідати про державну програму допомоги. Я слухаю, двадцять раз питаю: яка програма? Відповідає  - державна, і каже, що надають допомогу жителям України, в тому числі на території Луганська. Я в подиві, думаю: як це ми так по-тихому поширили вплив на Луганськ? Може, я щось пропустив? І тут звучить потрібна фраза «Луганська держава» і все стає на свої місця, включаю запис (запис нижче)».

Шведов обурюється, що «незрозуміле утворення, яке не може собі допомогти», збирається допомагати 40 мільйонам жителів України.

«Але з точки зору інформаційної війни вони діють правильно. На тлі внутрішніх проблем в Україні, які розпалюють і розгойдують регіонали всередині країни, чудореспубліки просто телефонують і розповідають, нічого не збираючись робити, як вони допомагають, це так зручно і результативно «Укропи, нелюди»„ а ми «Луганська держава — «молодці». А що треба пенсіонеру? Добре слово, і в дамках. Ось він чіткий почерк кремлівських технологів», — написав Віталій Шведов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+