Слухати

Російська адвокатка готова свідчити у Сенаті про зустріч із Трампом-молодшим

19 липня 2017 - 10:42
Весельницька заявла, що може поїхати до США, якщо їй гарантуатимуть безпеку
Російська адвокатка готова свідчити у Сенаті про зустріч із Трампом-молодшим / Новини на Громадському радіо

Російська адвокатка Наталя Весельницька заявила, що готова їхати до США та давати свідчення у Сенаті за умови, що їй гарантуватимуть безпеку. Про це пише «НТВ».

За її словами фінансист Уільям Браудер збирал про неї інформацію та передавав у держдеп США. Весельницька наголошує, що її особисті данні (у тому числі фотографії її будинку) буди передані Браудером до одного з членів палати парламенту США, а той, у свою чергу, передав їх у Держдеп.

Раніше в інтерв’ю американському виданню Весельницька розпвіла, що пі час зустрічі із Трампом молодшим вона збиралася передати інформацію, що стосувалася б незаконного фінансування Браудсером виборчої кампанії Хіларі Клінтон. 

Відзначимо,ЗМІ помітили, що син Трампа зустрічався із російською адвокаткою у 2016 році. Вона начебто мала «зв’язок із Кремлем» та обіцяла передати йому компромат на Хілларі Клінтон.

Трамп-молодшиий сказав, що зустріч не була змістовною, а так званий компромат використали лише, як привід, щоб організувати зустріч. 

Як раніше повідомяло Громадське радіо,  Трамп погрожував Клінтон тюрмою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+