Слухати

У Києві ввели заборону на продаж деяких товарів на ярмарках / Новини на Громадському радіо

У Києві ввели заборону на продаж деяких товарів на ярмарках

19 липня 2017 - 09:20
Через спеку призупинено дозвіл на реалізацію швидкопсувних продуктів, а саме м’яса, молока, риби, сира

Київська влада спільно з Держпродспоживслужбою ввела тимчасову заборону на реалізацію продуктів, які швидко псуються, на столичних ярмарках. 

Про це під час прес-конференції заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє  Укрінформ.

«Враховуючи підйом температури, який зараз ми маємо на вулиці, нами сьогодні буде прийнято рішення щодо призупинення реалізації швидкопсувних продуктів на наших ярмарках», — сказав Пліс.

Мова йде про м’ясо, молоко, риба, сир, кулінарні вироби.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан уточнив, що до швидкопсувних продуктів відносяться ті продукти, які повинні зберігатися при температурі не більше 6-8 градусів. » Всі інші продукти, овочі, фрукти можуть зберігатися від 10 до 20 градусів», — зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+