Слухати

Україна увійшла у топ-50 Global Innovation Index

19 липня 2017 - 12:47
Гройсман наголосив, що «це добрий показник, що ми рухаємося до лідерства»
Україна увійшла у топ-50 Global Innovation Index / Новини на Громадському радіо

Україна цьогоріч увійшла у топ-50 країн у Глобальному індексі інновацій (Global Innovation Index, GII). Про це на засіданні уряду повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Укрінформ.

«Ми увійшли цьогоріч у топ-50 країн у глобальному індексі інновацій за 2017 рік. Це добрий показник, що ми рухаємося до лідерства», — зазначив Гройсман.

bez_imeni11.png

Україна  увійшла у топ-50 країн у Глобальному індексі інновацій // Фото: globalinnovationindex.org
Україна увійшла у топ-50 країн у Глобальному індексі інновацій
Фото: globalinnovationindex.org

Глобальний інноваційний індекс (Global Innovation Index, GII) – дослідження інноваційного клімату країн, яке проводить з 2007 року школа бізнесу INSEAD, а також Світова організація інтелектуальної власності та Корнельський університет.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+