Слухати

Від сьогодні державним органам заборонено вимагати печатки на документах

19 липня 2017 - 12:20
Тепер документи вважаються достовірними за умови підпису уповноваженої на це особи
Від сьогодні державним органам заборонено вимагати печатки на документах / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 19 липня, в Україні набрав чинності закон, який скасовує обов’язкове використання печаток на документах, повідомляє «Фокус».

Мова йде про Закон України №1982-VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

Відтак, державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах. Закон про скасування печаток в Україні виключив з ряду нормативних актів згадки про обов’язкове використання печатки. Тепер документи вважаються достовірними за умови підпису уповноваженої на це особи.

Крім того, вводиться адміністративна відповідальність за вимогу проставлення печатки на документі — у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+