Слухати

Зброя, як коханка, їй потрібно приділяти багато уваги, - кулеметник (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Зброя, як коханка, їй потрібно приділяти багато уваги, - кулеметник (ВІДЕО)

19 липня 2017 - 14:18
Військове телебачення оприлюднили відео-розповідь кулеметника, який воює на Донбасі від початку війни

«З кулеметом з 2014 року. Ми з ним здружилися, він себе показав дуже добре. Хороша техніка, прицільна. Чищу його що три дні. Стріляє, не стріляє, чистити треба. Що таке зброя? Зброя — це не жінка, це коханка. Жінка може потерпіти, а коханка чуть-що — пішла. Так і зброя не почистиш — заклине», — розповідає уулеметник Олег Юзькович.

Військове ТВ України оприлюднило відео на своєму каналі в Youtube.

«Олег Юзькович — мрія журналістів: колоритний, дотепний, справжній. І дарма, що позаду жахи війни. Від третьої хвилі мобілізації він захищає Луганщину, виконуючи завдання в різних точках зі своїм вірним кулеметом-побратимом «М’ясорубочка», — написали журналісти військового ТБ.

Як повідомляло Громадське радіо, стали відомі подробиці загибелі 22-річного бійця Золтана Балажа на Донбасі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+