Слухати

На акції пам’яті Павла Шеремета заблокували трьох провокаторів, — Алферов / Новини на Громадському радіо

На акції пам’яті Павла Шеремета заблокували трьох провокаторів, — Алферов

20 липня 2017 - 13:47
Представники Національного корпусу заблокували провокаторів у закладі громадського харчування, звідки пізніше вони втекли

Під час початку руху колони на акції пам’яті вбитого рік тому журналіста Павла Шеремета було помічено троє провокаторів. Про це у коментарі Громадському радіо повідомив спікер Національного корпусу Олександр Алферов. 

Він уточнив, що їм було близько тридцяти років і вони трималися у хвості колони. 

Олександр Алферов: Ми помітили трьох людей в хвості колони. Вони тримали плакати. Вони відмовилися показати зміст плакатів і почали штовханину, почали агресивно себе поводити. Вони так і не показали зміст плакатів. Вони готувалися до моменту, коли вони мали б показати їх. Можливо ці хлопці мали позувати для якихось своїх ЗМІ, можливо навіть російських.

Поруч стояли громадські активісти, хлопці із «Національного корпусу». Вони попросили не робити нічого такого, у відповідь на це провокатори вирішили розвязати бійку.  Наші активісти заблокували їх у Макдональдсі, куди вони зайшли, щоб сховатися.

Пізніше колона продовжила свій рух і представники Національного корпуса пішли разом з нею. Провокатори втекли із Макдональдса. Ми повідомили про них поліцейським. Поліцейські подякували, що ми убезпечили цю поді від провокацій.

Раніше їх помічали серед «тітушок». Нам вдалося уникнути загострення. Неприємно. Що комусь знадобилося робити провокації на акції на честь пам’яті Павла Шеремета.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, сьогодні у Києві відбулася акція пам’яті Павла Шеремета. Одразу після її закінчення комунальні служби прибрали усі свічки та почали відмивати написи «Хто вбив Павла». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+