Слухати

Перший пішов: НАБУ повідомило про підозру чиновнику через неправдиву е-декларацію

20 липня 2017 - 12:22
Колишній суддя Луганської області приховав транспорт і нерухомість
Перший пішов: НАБУ повідомило про підозру чиновнику через неправдиву е-декларацію / Новини на Громадському радіо

У НАБУ повідомили про підозру екс-судді Луганської області за приховування даних в е-декларації. Про це повідомили на сайті бюро. 

Там зазначили, що це перше повідомлення про підозру серед усіх кримінальних проваджень, які здійснюють НАБУ і САП під час аналізу інформації з е-декларацій чиновників.

За версією слідства, суддя у відставці не повідомив у електронній декларації за 2015-2016 рр. про свої транспортні засоби та нерухомість. Окрім того, він забув додати данні про майно, яке перебуває у власності та користуванні його екс-дружини, на загальну суму більше10 млн грн.

Слідчі уточнили, що шлюб між подружжям було розірвано ще в 2011 році, втім вони продовжували проживати однією сім’єю.

Наразі вирішується питання про обрання порушнику запобіжного заходу.

Відповідне досудове розслідування кримінального провадження стартувало у листопаді 2016 на підставі звернення та матеріалів, що були надані Управлінням аналітики і обробки інформації Національного бюро.

У НАБУ також налогосили, що  снаразі здійснюється розслідування у 61 кримінальному провадженні, що були відкриті після аналізу е-декларацій.

e-deklaruvannya_0.png

Інфографіка від НАБУ // Фото: nabu.gov.ua
Інфографіка від НАБУ
Фото: nabu.gov.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+