Слухати

В Бердянську 250 дітей бійців АТО отруїлись в дитячому таборі

20 липня 2017 - 13:35
Адмінистрація табору не коментує ситуацію
В Бердянську 250 дітей бійців АТО отруїлись в дитячому таборі  / Новини на Громадському радіо

«У санаторій «Лазурнии», що в Бердянську захворіли невідомою інфекцією 250 дітей бійців, що приймали участь в АТО. Про це повідомила в Facebook Наталя Мащенко.

«Ситуація така … З ДНІПРА забрали дітей Атошніков в оздоровчий табір в Бердянськ … 250 дітей!!! Майже ВСІ діти захворіли якоїсь незрозумілої інфекцією … Лежать з растройством, блювотою .. Адміністрація табору дітей батькам не віддає і замовчує ЦЮ СИТУАЦІЮ …, щоб приховати все це!!! Лікування — таблетки від розладу і все!!! Батьки в шоці!!! Прошу максимально поширити ПОСТ, ЩОБ підняти все це !!! На даний момент батьки збираються їхати туди за дітьми, щоб забрати їх», — написала вона.

В коментарі Громадському радіо одна з мам дитини, що перебуває в таборі, Инна Голуб розповіла, що проблеми зі здоров’ям дітей у таборі почалися з вчора, але ліків в медсестри замало для великої кількості дітей.

«Зараз моя дитина почувається краще, але я хочу забрати її з табору, бо там крім отруєння, ще і дити представлені самі собі, нема ніякої програми», — розказала вона.

Батьки звертаються до адміністрації міста з прохання вивезти дітей на комунальному транспорті, бо не всі мають можливості забрати їх через матеріальний стан.

Мати одного з постраждалих - Маріна Харченко розказала, що зараз в таборі є діти у задовільному стані, але є і ті, в яких висока температура. «Другий поверх корпусу віддали під ізолятор», — каже вона.

Отримати коментарі від адміністрації табору не вдалося, зараз відомо, що у табір виїхала комісія та журналісти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+