Слухати

В Україні презентували інформцентр Erasmus+ Youth, який сприятиме євроінтеграції молоді

20 липня 2017 - 14:43 46
Завдяки роботі нового центру підвищиться кількість молодіжних проектів в рамках Erasmus, — представник ЄС

У Сумах відкрився інформаційний центр  Erasmus+ Youth. Про це розповіла директорка департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Ірина Бєляєва, передає «Укрінформ».

ERASMUS+ — це програма ЄС, яка опікується проектами, партнерствами, заходами і мобільністю у сфері освіти, підготовкою, молоді і спорту. В рамках програми надаються можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмінів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

Координаторка інфоцентру Erasmus+ Youth Анна Ковбасюк пояснила, що нова установа консультуватиме та підтримуватиме організації в Україні, поширюватиме кращі практики та налагоджувати співпрацю у реалізації молодіжних проектів в рамках програми.

«Основною ціллю Інформаційного центру я вважаю інформування про можливості для молодих людей та молодіжних організацій, які виникають у  рамках програми Erasmus+. Ми також будемо підтримувати організації, які реалізовуватимуть ці програми», — пояснила вона.  

У свою чергу керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас сказав, що за його сподіваннями робота цього центру збільшить кількість молодіжних проектів в рамках Erasmus+. 

«Завдяки центру молоді стане простіше дізнаватися про цю програму, а також знаходити партнерів через цей центр. Понад три тисячі українців, студентів, професорів вже змогли скористатися цією програмою та обмінятися досвідом. В Україні близько 350 людей кожного користувалися перспективами  Erasmus», — відзначив він. 

Як повідомляло Громадське радіо, у цьому році кількість кримчан, які бажають вступити в українські виші, збільшилась.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+