Слухати

40 тисяч абітурієнтів не подали документи у виші через збій у системі, — Ковтунець / Новини на Громадському радіо

40 тисяч абітурієнтів не подали документи у виші через збій у системі, — Ковтунець

21 липня 2017 - 15:48
Абітурієнти отримають на свою електронну пошту або в електронні кабінети в ЕГЕБО повідомлення про те, що треба подати заяву ще раз

Єдина державна електронна база з питань освіти (ЕГЕБО), на якій будується робота вступної кампанії, працює зі збоями і помилками. Зокрема, 40 тисяч заяв абітурієнтів «зависли» в повітрі через збій у системі. Таке в інтерв’ю ZN.ua розповів перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Саме за допомогою цієї бази абітурієнти реєструються і подають заяви на вступ до вищих навчальних закладів.

У перші дні вступної кампанії система впала через перевантаження серверів. Заяви близько 40 тисяч абітурієнтів через збій не були нормально зареєстровані, і зараз їх правлять в ручному режимі. В одних абітурієнтів не був відзначений конкурсний бал, у інших неправильно порахований бал атестата (за 12-бальною шкалою замість 200-бальною).

За словами Ковтунця, 40 тисяч заяв були внесені в базу, але не були пов’язані з реєстром сертифікатів ЗНО.

«80% з них можна відновити в автоматичному режимі. Ці заяви не анулюються, їх просто треба подати повторно. Заяв про надходження не видно, але це не означає, що їх немає у базі. Вони просто не висвічуються. Абітурієнти отримають на свою електронну пошту або в електронні кабінети в ЕГЕБО повідомлення про те, що треба подати заяву ще раз «, — сказав Ковтунець.

Раніше в ефірі Громадського радіо заступник міністра освіти розповів, що про грандіозні плани МОН на застосування освітньої статистики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+