Слухати

Почалась офіційна зустріч Петра Порошенко з Олександром Лукашенком (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Почалась офіційна зустріч Петра Порошенко з Олександром Лукашенком (ВІДЕО)

21 липня 2017 - 11:47
Президент Білорусі прибув на Банкову

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув на Банкову один, без сина Колі, який традиційно супроводжує його у закордонних поїздках.

Раніше повідомлялося, що під час візиту в Києві Олександр Лукашенко планує обговорити з президентом України «весь спектр двосторонніх відносин».

Нагадаємо, що президенти України Петро Порошенко та Білорусі Олександр Лукашенко зустрічалися 26 квітня на Чорнобильській АЕС. Потім переговори були продовжені на території Білорусі.

Як повідомляло Громадське радіо,  справу Шеремета на зустрічі Лукашенка та Порошенка обговорювати не будуть. Про це сказав в ефірі политолог Ігор Тишкевич.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+