Слухати

Прикордонники викрили канал продажу жінок у сексуальне рабство (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Прикордонники викрили канал продажу жінок у сексуальне рабство (ФОТО, ВІДЕО)

21 липня 2017 - 11:32
За кожну жінку зловмисники отримували від 500 до 1000 доларів США

У Запорізькій і Дніпропетровській областях діяв канал вербування жінок з подальшою «продажем» в Ізраїль, для занять проституцією. Про це повідомлили у Держприкордонслужбі.

Цей канал міжнародної торгівлі людьми викрили в Дніпропетровській області. Жінок переміщали в ізраїльське місто Хайфа. Торгівлю організували чоловік і жінка 1960 і 1968 народження, жителі Запорізької області.

«Використовуючи уразливий стан потенційних жертв, злочинці вербували і утримували жінок в місцях публічного змісту, де вони надавали сексуальні послуги. Дівчат підшукували через оголошення в мережі Інтернет, пропонуючи роботу в сфері надання ескорт-послуг.», — розповіли в Держприкордонслужбі.

yayayaya_0.jpg

Затримання // Фото: dpsu.gov.ua
Затримання
Фото: dpsu.gov.ua

yayaya_2.jpg

Затримання // Фото: dpsu.gov.ua
Затримання
Фото: dpsu.gov.ua

ya_5.jpg

Затримання // Фото: dpsu.gov.ua
Затримання
Фото: dpsu.gov.ua

Вікова категорія майбутніх сексуальних рабинь була від 18 до 35 років. Злочинці набирали жінок з Дніпропетровської та Запорізької областей. Після оформлення всіх відповідних документів їх в подальшому переправляли через аеропорти Запоріжжя, Харкова і Києва до Ізраїлю. За кожну «жертву» зловмисники отримували від 500 до 1000 доларів США.

На території Ізраїлю дівчат змушували надавати сексуальні послуги, все кошти, які були «зароблені» в сексуальному рабстві, відбирали сутенери, а самі жертви не могли повернутися на батьківщину.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Львові затримали чоловіка, який віз жінок у сексуальне рабство до Туреччини

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+