Слухати

Siemens розірвав угоду з російськими компаніями через постачання турбін до Криму

21 липня 2017 - 10:04 152
Раніше у Siemens запевняли, що «дотримуються всіх обмежень експортного контролю» згідно з санкціями ЄС, які забороняють вести бізнес у Криму

Німецький концерн Siemens розірвав ліцензійну угоду з російськими компаніями. Про це повідомляють РІА Новости.

У липні в ЗМІ з’явилася інформація, що до Криму доставлено газові турбіни німецької концерну Siemens, попри санкції ЄС, які забороняють європейським компаніям надавати Криму енергетичні технології.

Вважається, що дві з чотирьох газових турбін моделі SGT5-2000E прибули для встановлення на Севастопольській електростанції. Турбіни були виготовлені на заводі «Сіменс Технології газових турбін» в Санкт-Петербурзі і доставлені в Тамань за контрактом з «Технопромекспортом».

Представник Siemens в Мюнхені Вольфрам Трост заявив, що компанія не поставляла турбіни у Крим. Він запевнив, що Siemens «дотримується всіх обмежень експортного контролю». Після цього компанія подала заявку в Арбітражний суд Москви проти трьох російських компаній — ВАТ «Технопромэкспорт», ТОВ «Технопромэкспорт» і ТОВ «Сіменс технології газових турбін».

В Кремлі заявили, що в Криму дійсно розміщується технологічна продукція, пов’язана з енергетикою, але країною її походження є Росія.

Як повідомляло Громадське радіо, компанія Siemens подала позов про повернення турбін з Криму.

Також Siemens звинуватив «Технопромекспорт» у введенні в оману щодо постачання турбін до Криму – ЗМІ

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+