Слухати

У Москві потужна злива із градом (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Москві потужна злива із градом (ФОТО, ВІДЕО)

21 липня 2017 - 14:32
Очевидці публікують фотографії граду у соцмережах

На Москву обрушилася злива з градом. У деяких районах столиці випав град розміром з перепелине яйце. Місцеві публікують у соціальних мережах фотографії на яких можна побачити погодні умови. 

Раніше МНС Росії подовжило екстрене попередження про різке погіршення погодних умов через дощ, грози і посилення вітру до 12-17 метрів на секунду.

У відомстві не виключили падіння дерев, пошкодження ліній електропередачі, пошкодження покрівель будинків і нестійких конструкцій. Раніше в Москві був оголошений «жовтий» рівень погодної небезпеки в столичному регіоні.

20 264 819_10 156 454 354 278 327_213 044 521 766 339 912_n.jpg

Москва // Фото: Facebopk/Илья Красильщик
Москва
Фото: Facebook/Илья Красильщик

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у столиці Чилі пройшов потужний снігопад – без електрики залишилося понад 250 тисяч осіб (ФОТО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+