Слухати

У США збираються заборонити поїздки у Північну Корею / Новини на Громадському радіо

У США збираються заборонити поїздки у Північну Корею

21 липня 2017 - 13:14
За даними туроператора, офіційна заява з цього приводу пролунає 27 липня

Влада США незабаром має заборонити своїм громадянам подорожі до Північної Кореї. Про це пише Reuters, посилаючись на туроператорів Koryo Tours та Young Pioneer Tours, що займаються організацією поїздок до КНДР.

За їхньою інформацією, офіційну заяву з цього приводу влада зробить наступного тижня - 27 липня. У силу заборона вступить через 30 днів. Водночас наразі не уточнюється термін дії цього рішення.

У той же час, посольство США у столиці Південної Кореї, Сеулі, наразі не дає коментарі з цієї теми.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, американський студент, котрий повернувся з тюрми в КНДР у комі, помер. 21-річний Вармбір отримав минулого року 15 років тюрми за спробу викрасти пропагандистський плакат з готелю. Про те, як виглядає життя у сучасній Північній Кореї ми поговорили із журналістом, який повернувся з цієї країни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+