Слухати

Україна постачатиме енергію до Білорусі, —Порошенко / Новини на Громадському радіо

Україна постачатиме енергію до Білорусі, —Порошенко

21 липня 2017 - 16:14
Президент заявив, що сьогодні він домовився з Лукашенко розглянути можливість розширення поставок енергоресурсів до Білорусі

Петро Порошенко підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі. Про це  президент заявив під час брифінгу за підсумками зустрічі з Олександром Лукашенко, пише «112 Україна».
«Окрему увагу ми приділили в нашій співпраці в енергетичній сфері. Ми домовилися про конкретні кроки співпраці в галузі електроенергетики, нафтової, газової промисловості. На мою думку, це надзвичайно перспективно. В тому числі я підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі, і домовилися розглянути можливість розширення поставок енергоресурсів, зокрема нафти, з використанням унікального транзитного потенціалу України «, — сказав Порошенко.

Нагадаємо, що на минулій зустрічі в квітні цього року Порошенко обговорив з Лукашенком відновлення експорту електроенергії.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Порошенко заявив, що Україна і Білорусь обговорюють питання демаркації кордону. У той же час «ЛЕО» повідомило, що не може постачати електроенергію на Донбас безкоштовно і що світло відключать першого серпня, якщо плата не надійде.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+