Слухати

Біля Одеси збудують містечко для переселенців / Новини на Громадському радіо

Біля Одеси збудують містечко для переселенців

22 липня 2017 - 12:06
В селі Степове вони зможуть отримати у користування не лише окрему квартиру, але й садову ділянку

У селі Степове Роздільнянського району (Одеська обл.) створять центр соціального житла. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив губернатор Одеської області Максим Степанов.

За його словами, за проектом майбутній Центр стане притулком не лише для переселенців із зони бойових дій, але і для місцевих дітей-сиріт і тих людей, які потрапили у важку життєву ситуацію. 

«Загалом Центр розраховано на 500-600 осіб. Тут люди отримають у користування не лише окрему квартиру, але й придомову садову ділянку. Буде дитячий садок та школа з можливістю інклюзивного навчання. Буде соціальний транспорт від Степового до Одеси», — написав він .

Поки що проект не прийнято Урядом, але Степанов розраховує, що у його спорудженні прийме участь і  держава.

«Це тільки перший крок до вирішення проблеми переселенців», — наголосив він.

Судячи з фото, мова йде не про будівництво з нуля, а про відновлення закинутих будівель, які вже існують на території села.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+