Слухати

«Ці незаконні витіки повинні припинитися!» — Трамп прокоментував черговий скандал з приводу контактів з Росією на виборах

22 липня 2017 - 14:48
Кисляк і Сешнс обговорювали питання, що стосуються відносин Трампа до Росії, а також інші важливі для РФ теми. Про це написало видання Washington Post
«Ці незаконні витіки повинні припинитися!» — Трамп прокоментував черговий скандал з приводу контактів з Росією на виборах / Новини на Громадському радіо

В п’ятницю газета Washington Post з посиланням на свої джерела написала, що отримала записи двох розмов генпрокурора Сешнса з послом Росії в США Сергієм Кисляком під час президентських виборів. Тоді Сешнс був політичним радником кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа. Розмови були перехоплені розвідувальними органами США, які відстежували зв’язок російського дипломата як всередині США, так і з Москвою.

За даними анонімного співрозмовника, Кисляк і Сешнс обговорювали питання, що стосуються відносин Трампа до Росії, а також інші важливі для РФ теми. 
Раніше Сешнс неодноразово казав, що не мав ніяких контактів з російськими чиновниками.

Президент Дональд Трамп вже відреагував на повідомлення у twitter: «Новий витік розвідінформації от чудового Washington Post, на цей раз стосовно Джеффа Сешнса. Ці незаконні витіки, такі, як у випадку з Коми, повинні припинитися!»

Цікаво, що в оригінальному твіті Трамп написав слово Amazon, яке можна перекласти як помилкову форму слова «чудовий», з іншого боку в Associated Press не виключають, що таким чином Трамп натякнув на зв’язок з New York Times.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+