Слухати

Конгрес США оприлюднив законопроект щодо санкцій проти Росії і Ірану / Новини на Громадському радіо

Конгрес США оприлюднив законопроект щодо санкцій проти Росії і Ірану

22 липня 2017 - 18:46
Конгрес США опублікував новий законопроект щодо санкцій проти Росії і Ірану

Цей законопроект внесли в Палату представників 12 липня.

Текст документа опублікований на офіційному сайті Конгресу. 

Текст закону розробляли лідер демократичної меншості в нижній палаті Конгресу США Ненсі Пелосі, її заступник Стені Хойер, а також старший член комітету у закордонних справах Палати представників конгресмен-демократ Еліот Енгел.

Раніше повідомлялось, що Сенат США переважною більшістю ухвалив законопроект проти РФ і Ірану. Один з головних пунктів, внесених у законопроект — заборона президенту США Дональду Трампу знімати або пом’якшувати санкції без схвалення Конгресу. Процедура його прийняття в Конгресі була призупинена через конституційну вимогу про те, що всі законодавчі ініціативи, які стосуються бюджетних наповнень, мають прийматися спочатку в нижній, а потім у верхній палаті.

Як повідомляло Громадське радіоТрамп прокоментував черговий скандал з приводу контактів з Росією на виборах.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+