Слухати

У Міжнародний суд ООН передали тисячі сторінок доказів щодо фінансування Росією тероризму, - Грицак / Новини на Громадському радіо

У Міжнародний суд ООН передали тисячі сторінок доказів щодо фінансування Росією тероризму, - Грицак

22 липня 2017 - 14:58
У Міжнародний суд ООН передано тисячі сторінок доказової бази щодо фінансування Росією тероризму

«Як ви знаєте, Україна ініціювала справу до Міжнародного суду ООН щодо підтримки Російської Федерації тероризму в східній частині нашої країни. Ми передали тисячі сторінок документів, документованих доказів про правопорушення РФ на Донбасі і в Криму», — сказав голова Служби безпеки України Василь Грицак під час брифінгу, повідомляє «112 Україна».

Нагадаємо, 16 січня Міністерство закордонних справ України подало позов з приводу порушення Росією Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Як повідомляло Громадське радіо, ООН вимагає перезапустити обрання Уповноваженого з прав людини.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+