Слухати

Компанія M.E.Doc: Вірус Petya A був розісланий на комп’ютері користувачів через хакерський злом

22 липня 2017 - 10:54 190
Про це в ефірі Громадського радіо розповіла управляючий партнер компанії Олеся Вінник. Єдина проблема, яка виявилася в ході перевірки повязана із переадресацією

Програма M.E.Doc., яку у кіберполіції звинувачують у розповсюдженні вірусу Petya A, не була заражена, вірус був розісланий на комп’ютери користувачів через те, що сервер компанії був підмінено. Про це в ефірі Громадського радіо розповіла управитель партнер компанії Олеся Вінник. За її словами, хакери також зламали систему програми.

Також Олеся Вінник зазначила, що компанія не закликала своїх клієнтів не користуватися антивірусами, а навпаки рекомендувала систематично перевіряти програму M.E.Doc. і увесь комп’ютери.

Всього у компанії близько 400 тис. користувачів, але зазнали атаки не усі, а тільки ті, як були вибрані хакерами для розсилки.

«Зараз компанія вжила заходів щодо інших втручань в дію програми», - сказала Вінник.

Нагадаємо, як повідомляло Громадське радіо, 27 червня Україну вразила найпотужніша хакерська атака за усю вітчизняну онлайн-історію. Різновиди вірусу Petya крім України зачепили інші країни Європи та навіть Азії. Пізніше з’явилися відомості про те, що можлива друга хвиля вірусу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+